Tavo autoservisas

Įmonėms PDF Spausdinti El.paštas
 

Automobilių remontas: specialus paslaugų paketas įmonėms

 

Automobilio gedimas ir remontas Jūsų įmonei gali reikšti rimtus finansinius nuostolius, jei nebus skubiai sutvarkytas? Jūsų įmonės automobilių remontas ir priežiūra „Tavo autoservise" vyks profesionaliai ir operatyviai.

 

Įmonėms, pasirašiusioms su mumis bendradarbiavimo sutartį, siūlome specialų paslaugų paketą, tai:

  1. Pirmumo teisė remontuojant. Suprantame, kad versle laikas – pinigai, todėl suteiksime pirmumo teisę remontuoti Jūsų įmonės automobilius. Palyginti su įprastomis aptarnavimo sąlygomis, gedimas bus pašalintas net keliomis dienomis greičiau, o tai padės Jūsų automobilių parkui ir verslui greitai grįžti į vėžes.
  2. Kokybiškos detalės. Jums labai svarbu, jog gedimas būtų pašalintas kokybiškai ir problema daugiau nebevargintų? Profesionalus darbas ir kokybiškos detalės yra geriausias būdas to išvengti. „Tavo autoservisas" skiria didžiulį dėmesį kokybiškoms detalėms, todėl yra sudaręs sutartis su patikimais detalių tiekėjais, tokiais kaip (Įrašykite pavadinimus). Ilgametė partnerystė su šiomis įmonėmis taip pat garantuoja konkurencingas detalių kainas ir nuolaidas.
  3. Lakstus atsiskaitymas už paslaugas. Bendradarbiaujame su nemažai Lietuvos įmonių, todėl atsižvelgdami į savo patirtį galime Jūsų įmonei pasiūlyti itin palankias atsiskaitymo už paslaugas sąlygas. Suprasdami buhalterines ir finansines įmonės valdymo aplinkybes, galime pasiūlyti mokėjimo atidėjimą.
  4. Konkurencinga kaina. „Tavo autoservisas" pasirūpins, kad Jūsų įmonės automobilio priežiūra Vilniuje būtų kokybiška, greita ir už prieinamą kainą. Pakabos patikra ir konsultacija nemokamai.
  5. Patrauklūs pasiūlymai įmonės darbuotojams. Bendradarbiaudami su Jūsų įmonę suteiksime išskirtines sąlygas ne tik Jūsų automobilių remontui, bet ir įmonės darbuotojams. „Tavo autoservise" jie galės savo asmeninius automobilius remontuoti lygiai tokiomis pat sąlygomis, kaip prižiūrimi įmonės automobiliai.

 

Mumis pasitikėjo ir nesigaili

„Tavo autoservisas" yra patikimas partneris prižiūrint įmonių autoparką. Su mumis bendradarbiauja ne viena Lietuvos įmonė, jų automobilių parkas svyruoja nuo 3 iki 70. Mūsų klientų atsiliepimus rasite skyrelyje „Atsiliepimai".